A Magyar Atom Klub pénteken este kilenckor kezdődő, várhatóan „atomerős” programja felöleli a blues és a rock minden haladó hagyományát. A zenekar Jimi Hendrix és Radics Béla emlékének tisztelegve alakult immár 20 éve. A mostani buli különlegessége, hogy Tátrai Tibor a májusi balesete óta most először lép fel fővárosi klubkoncerten. A zenekar tagjai: Tóth János Rudolf (ének, gitár) Zsoldos Tamás (basszusgitár), valamint Solti János (dobok).
A következő este BlueStone címmel a Blues Session évadnyitója lesz Fekete Jenő és Mohai Tamás gitárossal, valamint a számos zenekart erősítő Kyru énekessel. Az ígéreteknek megfelelően már szeptember 25-én, csütörtökön lesz egy hétközi esemény, a Loyal Apples Club.
A hónap utolsó péntekén a Message To Hendrix kitűnő programját hallhatja a közönség. Petendi Tamás énekes-gitáros változó összetételű együttesének koncertjeire gyakran meghívja Tátrai Tibort is. Az üzenet Hendrixhez annál is időszerűbb, mert a gitármágus 1970. szeptember 18-án hunyt el.
Kedvcsináló az októberi programból is: 8-án, csütörtökön a Póka Egon által vezetett Kőbányai Zeneiskola növendékei adnak koncertet. A műhely számos kitűnő zenészt bocsátott útjára, s a legjobb hazai zenészek nevelgetik a tehetségeket.
Október 11-én a Muzikumban lép fel a The Bits Beatles Emlékzenekar. A liverpooliak életművének nagyszerű továbbadói már a múlt idényben is többször bizonyították tehetségüket a klubban.
A Muzikum Klub programjairól itt lehet tájékozódni, tessék kattintani!

