Az NMHH gyorsjelentése szerint augusztusban a hívásfogadásra alkalmas kártyák száma alapján 100 személyre 118 sim-kártya jutott. Júliusban ez az érték 118,1, egy évvel korábban 118,13, 2009 végén pedig 117,7 volt. A nyolcadik hónap végére a teljes ügyfélszám alapján számolva a T-Mobile részesedése a júliusi 43,42-ről 43,46-ra, a Vodafoné 21,95-ről 22,02-re emelkedett, a Telenoré 34,63 százalékról 34,52 százalékra csökkent.
A szerzőről
Klubrádió ONLINE
Hirdetés
A NAP IDÉZETE
1. cikkely:
A sajtó szabadsága alapvető egy demokratikus társadalomban. Minden kormányzatnak támogatnia, védenie és tisztelnie kell a média változatosságát minden formájában és politikai, társadalmi, kulturális tevékenységében.
2. cikkely:
A cenzúrát teljes mértékben fel kell számolni Garantálni kell, hogy a független újságírást a média egyik ágában sem fenyegeti üldöztetés, elnyomás és politikai vagy szabályozó beavatkozás a kormányzat részéről. A nyomtatott sajtó és az online média nem lehet állami engedélyek alá rendelve.
A SAJTÓSZABADSÁG EURÓPAI CHARTÁJÁBÓL
(forrás: http://www.pressfreedom.eu)
FRISS HÍREINK
- Mikor csekkolnak ki az antiszemiták? 2026.07.20.
- Magyar Péter: a legfőbb ügyész mandátumának lezárását javaslom az ideiglenes államfőnek 2026.07.20.
- Polgár Judit nemet mondott a jelölésre 2026.07.20.
- Brit miniszterelnök: meg kell mutatnunk a világnak, hogy helyre tudjuk állítani stabilitásunkat 2026.07.20.
- Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést 2026.07.19.

