Légszennyezettség miatt perelik a magyar kormányt
Azokban az országokban, ahol az autósok nagy számban váltottak kerékpárra vagy gyalogos közlekedésre, nemcsak biztonságosabbak lettek az utak, de a levegő is tisztább lett – támasztja alá a Greenpeace új tanulmánya, melyben 13...
Olvass tovább

