A Klubrádió szörp–szóda-fesztiválja szombaton, október 4-én délután három órakor kezdődik és hatig tart. Ha netán esne, akkor másnap, azaz vasárnap kerül sor a házi ünnepségre Budapest III. kerületében, a Bokor utca 1–5. alatt.

A rádiós műsorfolyam szóvivői: Kovács M. Veronika és Dési János. Arató András vezérigazgató három órakor veszi kézbe a mikrofont, hogy elmondja a köszöntőjét. Eztán következik a műsorvezetők klubrádiós fejtörője. Fél négytől a négyórai hírek kezdetéig Pikó András és Pálinkás Szűts Róbert faggatja Szentpéteri Nagy Richardot arról, hogy mi a véleménye az alkotmány (újmagyarul: alaptörvény) tükrében hétköznapi témákról

Négy órakor félórás Slam Poetry következik a Klubrádió „Hátaztán” című új műsora vendégeivel, a fiatalok körében jól ismert slammerekkel. Tőlük Bolgár György veszi át fél órára a mikrofont, hogy „megbeszéljen” a hallgatókkal.  

Öt órától Vámos Miklós és Dés László áll/ül a fesztivál színpadára, és zenés beszélgetést folytat a polbeatről, múltat idézve párhuzamot von a most divatos slammel.

A hallgatók, támogatók számára rendezett házi ünnepség utolsó fél órájában Parti Nagy Lajos adja elő Magyar meséit Dés László kíséretében, aki az előbbi fellépése után is a színpadon marad. Fontos tudnivaló: előadása előtt Parti Nagy Lajos a helyszínen dedikálja könyveit, cd-it – amíg a készlet tart.

A Klubrádió a jó hangulatúnak ígérkező műsor mellett frissen csapolt, fóti házi sörrel, zsíros kenyérrel és hagymával, Bálint Judit szerkesztő saját kezűleg elkészített zöldségkrémes kenyereivel, ásványvízzel és szörppel kényezteti a fesztiválvendégeket.

Az Infovilág szerkesztőségének munkatársai előjegyezték a fesztiváli  részvételüket, tegyék Önök is, kedves Olvasóink!