Fotókiállítás nyílt Nagyvárosi ikonok – Párizs és New York Kertész nélkül címmel a múzeum Történeti Fényképtárának nemzetközi gyűjteményi anyagából, melyet még vasárnapig kereshetnek fel az érdeklődők. Az éjfél különleges attrakciója Hubertus von Hohenlohe hercegi performance bemutatója volt a Pop City Trash kiállításban, a Díszteremben Chopin és Liszt műveiből hallgathattak válogatást Szilasi Alex zongoraművész előadásában. Életre kelt a barokk, valamint a 20′-as és 30′-as évek Magyarországa is a kosztümös tárlatvezetéseken. A látogatói felmérés tanúsága szerint a vendégek elégedettek a kínálattal: tervezett éjszakai útvonalukból semmiképpen nem hagynák ki a Nemzetit.