Amatőr és profi grafikusok 346 pályaművét tekintette át a háromtagú zsűri: Karinthy Márton színházigazgató, rendező, Ridzi Gábor produkciós vezető és Major Attila színpadmester, a színház fotósa; a Karinthy Színház Facebook-oldalán a közönség is kifejezhette tetszését, véleményét, sőt, a Hadik kávéházban (Karinthyék egykori törzshelyén) is lehetett voksolni. Végül az összesített eredmények – Jakus Anita és Huszár Viktor pályaműveit megelőzve – Vaszily Szabolcsnak kedveztek.     

Az utóbbi időben a budai Bartók Béla út 130. alatti bérházban működő, egykorvolt moziból kialakított játszóhely egyre látványosabb megújulásokon esik át; bizonyára ennek része a cégérfrissítés is. Bár a 30. évad műsorterve még nem nyilvános, annyit nagy valószínűséggel megjósolható, hogy Karinthy Márton színházának sokoldalú és nívós műsorkínálata jövőre is érdemessé teszi a Karinthy Színházat arra, hogy egy-egy ott töltsünk el kellemes hangulatban.