Május 13-tól 26-ig lezárják a Keleti pályaudvart karbantartás miatt, ez idő alatt minden érintett vonat módosított menetrend alapján közlekedik. A kéthetes lezárásra kidolgozott menetrendben a vonatok más fővárosi pályaudvarokra érkeznek és onnan indulnak, de a BKK-val együttműködve mindenhol gondoskodnak az átszállásról. A lezárás a MÁV számításai szerint összesen 160 ezer jegyet váltó és további 11 ezer bérletes utast érint majd. A jegyértékesítési rendszert a helyettesítő pályaudvarokon megerősítik. A különböző vasúti internetes keresőkben átvezették a változást, érdemes ezeket is használni a tájékozódáshoz. (Képeinken: ráfér egy kis karbantartás a Keleti pályaudvarra.)
A szerzőről
Kapcsolódó hozzászólások
Klubrádió ONLINE
Hirdetés
A NAP IDÉZETE
1. cikkely:
A sajtó szabadsága alapvető egy demokratikus társadalomban. Minden kormányzatnak támogatnia, védenie és tisztelnie kell a média változatosságát minden formájában és politikai, társadalmi, kulturális tevékenységében.
2. cikkely:
A cenzúrát teljes mértékben fel kell számolni Garantálni kell, hogy a független újságírást a média egyik ágában sem fenyegeti üldöztetés, elnyomás és politikai vagy szabályozó beavatkozás a kormányzat részéről. A nyomtatott sajtó és az online média nem lehet állami engedélyek alá rendelve.
A SAJTÓSZABADSÁG EURÓPAI CHARTÁJÁBÓL
(forrás: http://www.pressfreedom.eu)
FRISS HÍREINK
- Heti tudományos összefoglaló 2026.08.23.
- Már szombat este újraindult Pakson az atomerőmű hármas blokkja (frissítve) 2026.08.22.
- Péntek este 2026.08.21.
- Magyarország ünnepe, augusztus huszadika 2026.08.20.
- Mitől apadnak a Délegyházi-tavak? 2026.08.20.

