Klotz Tamás feladata, hogy segítse a közigazgatás digitális átalakulását az SAP nemzetközi legjobb gyakorlataival, és a hazai partnerhálózatában felhalmozott tudásával. A szakember dolgozott a többi közt a Magyar Posta informatikai igazgatójaként, a Microsoft technológiai igazgatójaként, a Telenor üzletiintelligencia-igazgatójaként, továbbá felsővezetői posztokon az Oracle-nél. Az IVSZ-nél most is aktív Klotz Tamás két évig látta el a főtitkári tisztséget.
Klotz Tamás az SAP-hoz igazolt

