
A MOB nevében kiváló sportolók és sportvezetők vették át ünnepélyes külsőségek között a negyvenöt autóból álló új Suzuki-flottát a Magyar Suzuki budaörsi értékesítési bázisán. Az új Swiftek és Kizashik segítik a felkészülést, megkönnyítik, kényelmesebbé teszik a sportolók és edzőik életét a londoni olimpiai játékokig hátra lévő időben.A MOB-nak átadott járművek egyike különleges: az idén húszéves esztergomi gyárban júliusban gyártott kétmilliomodik kocsit Douchev-Janics Natasa vehette át Szegeden aznap, amikor kislánya, Milana születése után egy hónappal újra edzeni kezdett. A „lángoló gyöngyházvörös” harmadik generációs Swiftet Janics „munkába járásra” használja majd lakhelye és a maty-éri vízisport-centrum között.

