Christopher Laska, a Telenor Magyarország vezérigazgatója elmondta: „Az okostelefonok és a táblagépek, illetve a hozzájuk kapcsolódó alkalmazások látványos fejlődése számtalan lehetőséget nyit meg a használók előtt, s egy olyan új mobil életstílus elterjedéséhez járul hozzá, ami alapvetően megkönnyíti és egyben színesebbé teszi mindennapjainkat a munkában és a magánéletben egyaránt. A norvég szolgáltató magyar leányvállalatának küldetése, hogy ezeket az új lehetőségeket mielőbb elérhetővé tegye előfizetői számára, ehhez pedig megfelelő készülékekre van szükség”.
A Boston Consulting Group kutatása szerint 2020-ra Magyarországon mintegy 5,7 millió előfizető, azaz a háztartások 91 és a cégek 96 százaléka rendelkezik majd – 54 százalékban vezeték nélküli – internet-hozzáféréssel. Az okostelefonon, laptopon és netbookon internetezők száma tehát lendületesen növekszik, a Telenor célja pedig az, hogy jelenlegi és új ügyfelei szintén részesei lehessenek ennek az irányzatnak. A szolgáltató holnaptól netbook- és táblagép-ajánlattal, kéthetente pedig új és újabb androidos okostelefonokkal jelentkezik. A kínálat újdonsága a kamatmentes részletfizetés. Akciós áron lesznek elérhető a nagy teljesítményű, szolgáltatásokban gazdag mobiltelefonok. Az androidos okostelefonokat a Telenor azoknak ajánlja, akik mobiljukon is szeretnék maximálisan kihasználni az internetet.

