Tudományos kutatók szerint a tejet rendszeresen fogyasztó gyerekek 40%-kal kisebb eséllyel lesznek 
felnőttkorukban bélrákosak, s az 55 évesnél idősebb nők esetében 47%-kal kevesebb rákos megbetegedés fordult elő a kalciumot fogyasztó vizsgált csoport esetében. Emellett a tejben levő természetes D-vitamin tovább csökkentette a daganatos betegségek kialakulásának kockázatát.

A daganatos megbetegedések kialakulásának kockázata egészséges életvitellel csökkenthető a leginkább. Szakmai 
körökben is elfogadott megállapítás: étkezési szokásainkon változtatva, a vastagbélrák kockázata is nagymértékben redukálható. Ezt bizonyítja Brian Cox professzor nemrég közölt kutatási eredménye, amely szerint ha egy gyermek 6 éven keresztül naponta megiszik egy pohár tejet, 40%-kal csökken annak kockázata, hogy felnőtt korában bélrák alakul ki nála. 

Dr. Garami Miklós, a budapesti Tűzoltó Utcai Gyermekklinika gyermekonkológusa mondja: „A gyermekkori daganatos 
megbetegedések száma és összetétele látványosan eltér a felnőtt lakosságétól. Mára számos nemzetközi 
tudományos munka bizonyította, hogy a gyermekkori helyes étkezési szokások, például a rendszeres tejfogyasztás, 
csökkentik bizonyos felnőttkori daganatos megbetegedések kockázatát. Az ok: a kalcium játssza a legnagyobb 
szerepet a rákos sejtek pusztításának segítésében, ételeink lebontásáért felelős szerveink vannak ugyanis leginkább kitéve a rákos megbetegedés kockázatának. Elegendő tej fogyasztásával a testsúly csökkentése és a fizikai aktivitás segítenek a daganat kialakulási kockázatának a mérséklésében”.

Tej és tejtermékek fogyasztása alapvetően lassíthatja a vastagbél hámsejtjeinek osztódását, s ezzel csökkenti a 
betegség kialakulásának veszélyeit. A Harvard Közegészségügyi Egyetem (Harvard School of Public Health) a bostoni Brigham and Woman’s Hospitallal végzett közös kutatása ugyancsak megállapította: kellő mennyiségű kalciumbevitel csökkenti a bélpolip kiújulását, ami rákos elváltozássá is válhat. 

Stephanie Smith-Warner egyetemi adjunktus szerint azoknál az embereknél, akik naponta elfogyasztottak egy pohár tejet, hatodával kevesebb daganatos megbetegedés kialakulását figyelték meg, mint azoknál, akik csak hetente ittak két pohár tejet. A kutatás bizonyította, hogy a tejben lévő kalcium volt az elsődleges segítség a megbetegedési kockázat csökkenésében. A kalcium megvédte az elburjánzástól a bélrendszerben található azokat a sejteket, amelyeknek túlnövekedése rák kialakulását idézhette volna elő.

Az amerikai Creighton Egyetem táplálkozástani szakértője, dr. Joan Lappe és munkacsoportja tanulmányai a tej D-
vitamin-tartalmának kiemelkedő hatására hívta fel a figyelmet a rákos megbetegedések kapcsán. Ezernél is több 55 
évesnél idősebb nőt kértek fel a vizsgálatra. A pácienseket három csoportra osztották. Az első csoport tagjai négy 
éven keresztül kalciumot és D-vitamint, a második csoportba tartozók csak kalciumot szedtek, a kontrolcsoport 
tagjai pedig placebót kaptak. A kutatók szerint az első csoportban 60, a másodikban 47%-kal kevesebb rákos 
megbetegedés fordult elő a kontrolcsoporthoz képest.  

Ez volt az első klinikai vizsgálat, mely bizonyítja: a D-vitamin csökkentheti a rák kialakulásának kockázatát. A tej 
kiváló kalcium- és D-vitaminforrás, s összességében napi három pohár tej elfogyasztásával megadhatjuk 
szervezetünknek azt a mennyiséget, mely csökkentheti a rák kialakulásának esélyeit.