A sorozat főleg a város építészeti örökségére koncentrál: múlt, közeli múlt és jelen keveredik össze szétválaszthatatlanul, és létrehoz egy érdekes, ismerős, mégis furcsa, helyenként szomorú városképet. 

A sorozat 2. helyezést ért el a Magyar Országgyűlés, a Magyar Fotográfusok Háza szakmai partnerségével meghirdetett „Együtt-lét” – hagyományos kultúrák együttélése a Kárpát-medencében témájú nemzetközi fotópályázaton. A kiállítás április 14-ig az Artbázisban (Budapest, VIII., Horánszky utca 25.) tekinthető meg.