Az elsők között szerzett rendszer-integrátorként AAR (Apple Authorised Reseller) minősítést a Delta Technologies Nyrt. leányvállalata. Az Apple termékek még hatékonyabb hazai támogatása végett a Delta Systems Kft. stratégiai megállapodást kötött az Apple termékek hazai hivatalos disztribútorával, az Apcom Hungary Kft.-vel. (A nyitó kép forrása: Apple/ComputerBild)

Az e hónaptól érvényes megállapodás értelmében a Delta Systems Kft. az Apple hivatalos viszonteladójává vált. A megállapodásnak köszönhetően a Delta ügyfelei céges hálózatokban is élvezhetik azokat a kimagasló előnyöket, amik az Apple termékeit népszerűvé tették az egyedi használók körében.

Vidra László, a Delta Systems Kft. ügyvezetője cége ma délben tartott sajtótájékoztatóján ekként jellemezte a hivatalos viszonteladói partnerség előnyeit:„Az együttműködésnek köszönhetően magabiztosan ajánlhatjuk vevőinknek olyan rendszerek felépítését, melyekben Apple eszközök is vannak, és ezekre is kiterjednek az üzembiztonsági, ügyfélszolgálati, kiberbiztonsági és egyéb felhőszolgáltatói vállalásaink”.

Miként a sajtóeseményen elhangzott: az Apple-eszközök bevezetéséhez nincs szükség arra, hogy a vállalatok csakis a gyártó termékeit használják, a Delta Systems segít vegyes munkakörnyezet kialakításában, az esetleges kompatibilitási problémák áthidalásában. A lényeg: a munkatársak maguk dönthetik el, hogy MacOS-t vagy Windowst szeretnének-e használni. Az Apple Business Manager segítségével a cégek egyszerűen készíthetik fel eszközeiket és üzemelhetik be őket, nem kell egyesével konfigurálniuk.

Az infrastruktúra nagy előnye a biztonság, a kiváló használói élmény, az eszközök zavartalan kommunikációja. Az átlagosnál alacsonyabb karbantartási költségek a készülékek hardveres és szoftveres stabilitásának köszönhetők. A sajtóesemény részvevői megtudhatták: a Delta Systems minősített NATO-beszállítóként és részvevőként a NATO biztonsági beruházási programokban a biztonsági szempontokat kiemelten kezeli.

A sajtótájékoztatón elhangzott még: a Delta Technologies hosszú távú célja, hogy az Ipar 4.0 területen eddig elért 1000 millió forintos árbevételét öt éven belül a mostani tízszeresére szeretné növelni.